Sára Bejlek zase řádí !
Sára Bejlek (35.) přicestovala na Roland Garros se šňůrou čtyř porážek a toužila po ukončení této negativní série. Los se s ní přitom nemazlil, vyfasovala bývalou grandslamovou šampionku Sloane Stephensovou (361.), která se navíc rozehrála v tříkolové kvalifikaci.
Bejlek ale zápas zvládla výborně, odvrátila všechny čtyři brejkboly a celkem třikrát prolomila servis Američanky. Nakonec zvítězila za necelou hodinu a půl po setech 6:3, 6:2.
V příštím kole si Bejlek zahraje s vítězkou zápasu mezi Igou Šwiatekovou a Emerson Jonesovou.